Opis:
Jeżeli chcielibyście podszkolić się m.in. z zatrzymania drogowego oraz zatrzymania na celi, wybierzcie się na patrol i pomagajcie naszym funkcjonariuszom w ich codziennych obowiązkach.
Jak zachowywać się podczas patrolu?
Zachowujcie się kulturalnie.
Nie róbcie samowolki.
Okazujcie szacunek osobie, która Was zabrała na patrol, innym funkcjonariuszom oraz cywilom.
Nie wdawajcie się w zbędne konflikty — nie zadzierajcie się.
Co zrobić, aby pojechać na patrol?
Napiszcie raz lub dwa razy na czacie frakcyjnym, pytając, czy ktoś może Was zabrać na patrol. Możecie też zapytać bezpośrednio konkretnych funkcjonariuszy.
Pamiętajcie: nie wchodźcie nikomu do pojazdu bez jego zgody.
Z kim możecie jechać na patrol?
Na patrol możecie udać się z osobą, która posiada min. 6. rangę lub należy do FTO.
Nie możecie wjeżdżać do miasta.
Nie możecie sami pojechać na patrol.